O nás

Cockpit před čtyřmi lety zahájil svou činnost v Polsku a přední polští developeři ho vybrali jako základního dodavatele systému inteligentní domácnosti do svých bytů. Od té doby bylo systémem Cockpit vybaveno více než 5,000 bytových jednotek.

Dnes je Cockpit aktivní také v České republice, ve Slovinsku, Izraeli, Řecku, na Kypru a v Rumunsku prostřednictvím svého distribučního řetězce, který se brzy rozšíří i na Portugalsko, Španělsko, Norsko, Turecko a Jižní Afriku.

Na začátku tohoto roku se Cockpit (vlastněný společnosti Unisport – největším izraelským importérem fitness vybavení) spojil s firmou Goap (největší výrobce inteligentních modulů pro Z-Wave v EU). Cockpit a Goap se rozhodli spojit síly a stát se vedoucí společností v oboru inteligentních domácností v Evropě.

Naši zaměstnanci mají více než desetiletou zkušenost v oblasti smart home systémů. Cockpit dnes představuje světově nejmodernější aplikaci pro řízení a ovládání domácnosti, jež je založena na technologii Z-Wave+.

Systém podporuje IoT (internet věcí) a umožňuje chytré, nákladově efektivní a účelné ovládání všech elektrických přístrojů v domácnosti.
Nabízí funkce od rozsvěcení, zhasínání a tlumení světel, přes stahování žaluzií do požadované polohy, ovládání klimatizace a multimédií podle přednastavených scénářů, až po automatické zapínání a vypínání všech elektrických zařízení jediným kliknutím.
Aplikace Cockpit je uživatelsky přívětivá, proces instalace je snadný a rychlý a je dostupná … pro každého

Cockpit se snaží proměnit chytrou domácnost v základní produkt, který spotřebiteli usnadňuje každodenní vedení a řízení domácnosti, chrání jej proti zbytečné spotřebě energie a nabídne mu nejmodernější technologii za výhodnou cenu.
Systém Cockpit zprostředkuje spojení s vaší domácností kdykoli a z kteréhokoli koutu Země.

 

Pravidla nakládání s osobními údaji